O firmie

Bio Energy to skład ecoopału. Firma powstała w 2010 roku i zajęła się dystrybucją brykietu kominkowego i pelletu drzewnego. Przez ten krótki okres działalności w branży, zyskaliśmy dużą renomę wśród klientów prywatnych i firm.

Zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą brykietu opałowego i granulatu drzewnego pellets. Dzięki dynamicznemu rozwojowi firmy, nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi producentami Eco Brykietów i Eco Pelletu.

Jako jedna z niewielu firm działających na terenie północnej części województwa Wielkopolskiego, zapewniamy transport samochodem z windą zakupionego brykietu czy pelletu do takich miejscowości jak Piła, Trzcianka, Czarnków, Chodzież, Złotów, Jastrowie, Wałcz,Wronki, Wieleń, Drezdenko, Człuchów, Tuchola, Debrzno, Lipka, Więcbork, Wyrzysk, Nakło nad Notecią Chodzież, Rogoźno, Wągrowiec, Oborniki, Czarnków, Borne Sulinowo, Szczecinek,Wysoka, Wyrzysk, Gołańcz, Łobżenica, Krajenka, Lipka, Sępólno Krajeńskie, Mirosławiec, Złocieniec, Czaplinek,Tuczno, Człopa Rusinowo dowozimy do 100km.

Misją naszej firmy jest sprzedaż wysokokalorycznych paliw stałych do ogrzewania domów i budynków użyteczności publicznej, dzięki czemu stale rośnie grono zadowolonych klientów Bio Energy.

Gwarantujemy miłą i przyjazną klientowi obsługę oraz bardzo szybką realizację zamówień. Zapraszamy do współpracy!